Jei mėgstate aktyviai leisti laisvalaikį ir ieškote neeilinės pramogos, siekiate nustebinti draugus ar kolegas – keturračiai išpildys visus jūsų lūkesčius. Keturračių pramogos patiks net patiems išrankiausiems, o laikas gamtoje tik sustiprins aštrius pojūčius, kuriuos patirsite pasivažinėjimo keturračiais metu. Jei manote, kad keturračiai skirti tik pasivažinėjimams po žvyro karjerus – klystate. Keturračiai yra unikali transporto priemonė, kuri gali būti neeilinių pramogų dalis, suteiksianti ekstremalų prieskonį kiekvienai veiklai gamtoje. Keturračių pramogos yra labai įvairios ir dažnai priklauso nuo keliautojų fantazijos bei ekstremalių pojūčių troškimo. Nors pasivažinėjimai keturračiais laikomi gana vyriška pramoga, tačiau merginos nė kiek neatsilieka ir kartais yra dar labiau pašėlę nei vyrukai. Tad sukvieskite draugų ar kolegų kompaniją ir atšvęskite šventes įsimintinai. Keturračių nuoma tampa populiari pramoga tarp aktyvaus laisvalaikio mėgėjų. Bernvakariai, mergvakariai, įmonių vakarėliai, gimtadieniai, šeimos šventės, išleistuvės – tai tik dalis progų, kurioms keturračius nuomojasi aštrių pojūčių ištroškę žmonės. Net jei neesate ekstremalas – keturratis jums vis tiek patiks dėl savo manevringumo, galios ir galimybės pabūti gamtoje. Pažadame, kad šypsena nuo veido nedings ilgam.

Keturračių varžybos. Jei norite smagiai praleisti laiką su draugais, galime surengti jums keturračių varžybas, kuriose tikrai netrūks azarto ir smagių akimirkų. Jums pageidaujant, galėsime specialiai paruošti trasą, sugalvoti užduotis ar net surenti keturračių orientacines varžybas numatytoje teritorijoje. Tad keturračių varžybos bus puiki proga išsiaiškinti kas geriausiai vairuoja keturratį ar kuriam labiausiai sekasi orientuotis miškingose vietose. Smagios pramogos garantuotos.

Ekstremalus pasivažinėjimas. Jei norite pajusti galingą keturračio jėgą bei išbandyti save vairuojant ekstremaliomis sąlygomis – laukinis pasivažinėjimas kaip tik jums. Čia netrūks kalnų, leisiančių atsiplėšti nuo žemės, sunkiai įveikiamų kliūčių ir, žinoma, purvo. Ekstremalus pasivažinėjimas keturračiais leis atsipalaiduoti, pamiršti stresą bei pajusti kraujyje pulsuojantį adrenaliną.  Jums pageidaujant paruošime trasą taip, kad įspūdžių pakaktų ilgam.

Keturračių pramogos kiekvienai progai. Keturračių nuoma paįvairins kiekvieną draugų ar kolegų susibūrimą ir padės sustiprinti komandinius ryšius, net atskleisti dar nežinomus talentus. Galime suorganizuoti įvairaus pobūdžio pasivažinėjimus keturračiais, nuo laukinio safario iki ramaus, mintis pravalančio pasivažinėjimo vingiuotais miško keliukais. Keturračių universalumas patiks net patiems išrankiausiems ar ekstremalių pojūčių mėgėjams.


Mūsų partneriai


img

Oficialūs CF Moto atstovai Klaipėdoje

img

Autoserviso paslaugos Klaipėdoje

img

Vaikų stovykla "Laukžemės slėnis"

img

Dovanusala.lt