image

Maršrutas iki Platelių raketinės bazės

image

Molotovo linijos bunkerių lankymas

image

Barstyčių akmens lankymas

image

Dviejų dienų kelionė su nakvyne

image

Naktinis pasivažinėjimas keturračiais

Keturračių safaris yra neįkainojamų įspūdžių kupina pramoga, skirta visiems aktyvaus poilsio bei gamtos mėgėjams. Tai idealus užsiėmimas tiems, kurie laisvalaikiu stengiasi suderinti kelias pramogas vienu metu:  patirti kaip įmanoma daugiau nuotykių bei pabūti žaliuojančioje gamtoje. Visame pasaulyje populiarūs keturračių safariai kasmet sutraukia daugybę žmonių į pačias netikėčiausias bei neatrastas vietas. Moderniais, greitais bei patogiais keturračiais keliautojų grupės per trumpą laiką aplanko pačius netikėčiausius, trasoje pasitaikančius gamtos kampelius, gali grožėtis pasakiškais vaizdais, susipažinti su vietos lankytinais objektais ir patirti naujų nuotykių, kurių bus neįmanoma pamiršti.

Keturračių safariai paprastai rengiami tokiose vietoje, kur pėsti keliautojai dažniausiai net neužsuka, tad tai puiki galimybė atrasti neįprastas, paslėptas ar net niekam nežinomas vietas. Lietuva ne išimtis. Mūsų gimtoji šalis gali didžiuotis savo įvykių kupina istorija, kuri tęsiasi nuo pat seniausių amžių iki dabarties pasiekimų. Tačiau neatrastų ir plačiai nežinomų vietų čia ne mažiau nei kitose šalyse, tad keturračių safaris yra puiki galimybė atrasti istorijos bei urbanizacijos paslėptus, dažnai jau ir apleistus objektus, pamatyti dar nežinomus gamtos stebuklus ar net pasivaikščioti istorijos pėdsakų kupinais takais, kuriuose kadaise buvo sprendžiamas mūsų šalies ir žmonių likimas. Tad atrasti tikrai yra ką, o keturračių safaris padės greitai ir patogiai aplankyti įvairius ir dar nematytus istorinius ir gamtos paminklus. Tai puiki pažintis su mūsų šalies kraštovaizdžiu ir istorija važinėjant greitais bei galingais keturračiais.

Keturračių safaris organizuojamas trimis kryptimis, kurių kiekviena kupina neatrastų paslapčių, gamtos paminklų ir apleistų istorinių vietovių. Tai pažinimų ir jaudinančių įspūdžių pilna kelionė už keturračio vairo. Keturračių safario pradžioje keliautojų grupės bus supažindintos su saugaus bei atsakingo vairavimo principais, pasirinktu maršrutu ir kelyje esančiais gamtos objektais. Kelionė organizuojama taip, kad lankytinus objektus būtų galima nuosekliai apžiūrėti, trumpų pertraukėlių metu bus galima atsipūsti, atsigaivinti ar įamžinti labiausiai patikusius objektus, gamtos vaizdus. Kelionės pabaigoje galima organizuoti iškylas, pasigaminti vakarienę gamtos apsuptyje ir aptarti dar karštus įspūdžius, patirtus keturračių safario metu.